به نام خالق یکتا:


نبود آگاهی کافی در بین اقشار جامعه در ارتباط با رابطه  جنسی (جسمی - عاطفی) و عواقب غیر قابل انکار آن یکی از بزرگترین معضلات جامعه حاضر است!

همه میتوانیم ثمره ی این نا آگاهی ها و سرپوش ها را در جامعه به صورت ملموس شاهد باشیم . از جمله ی این نتایج میتوان به  نارضایتی از آمیزش جنسی ، عدم ارگاسم در آمیزش (مخصوص زنان) ، تنوع طلبی در ارتباط های جنسی  _ چه در زن و چه در مرد _، شکستهای عاطفی ، افسردگی و..... میتوان نام برد که بیشتر از همه جسم و روح زنان را هدف قرارخواهد داد .گرچه مضررات آن در آقایان را هم نمیتوان نادیده گرفت.

عدم وجود ارگان یا سازمان خاص و نبود اطلاع رسانی کافی من را بر آن داشت که به عنوان یکی از افراد همین جامعه که روز به روز شاهد بر باد رفتن اخلاق و فرهنگ در آن است  به قسمتی از این مشکل بزرگ و عدیده بپردازم.


همانطور که در بالا هم اشاره کردم عدم آگاهی جنسی در بین تمام اقشار جامعه و مشکل هر دو جنس زن و مرد است! اما بنده به عنوان یک دختر ترجیح میدهم بیشتر به زنان بپردازم زیرا میتوانم مشکلاتشان را به عنوان یک همجنس بهتر درک کنم و گاهی این مشکلات را به عینه ببینم!


سکوت را عامل اصلی سرپوشی ها و نا آگاهی ها میدانم این است که بی پرده و شفاف ،صحبت خواهم کرد‌، نقد میکنم و نقد میپذیرم!


پ.ن: مطالب منتشر شده در این وبلاگ همه نوشته های بنده نخواهد بود بلکه سعی خواهد شد از منابع گوناگون نیز استفاده شود.

پ.ن2:بدون شک نظرات و تفکرات بنده خالی از اشکال نیست. پس مشتاقانه منتظر انتقادات و نظریه های شما خواننده ی عزیز خواهم بود.


باشد که با کمک یکدگر روز به روز به جامعه ای آگاه و با اخلاق نزدیکتر شویم.